Path Copy 7 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape Group 9 Group 26 Group 20 Group 23 3917567 Group Group Group Combined Shape Group 9 share

İki Yollu Pnömatik Klape (Tane ürünler için)

İki yönlü pnömatik kanatlar, dökme katıların yerçekimi akışını bir besleme noktasından iki veya daha fazla alma noktasına yönlendirmek için tasarlanmıştır. Pelet, pul veya granül formdaki dökme malzeme, yön değiştirme valfinden serbestçe düşer. Vana içindeki akışı yönlendirmek için aşınmaya dayanıklı döner kanat kullanılır. Klape tipi yön değiştirme vanaları, kuru yığın depolama siloları, ambarlar, şutlar, konveyörler ve benzeri ekipmanların çıkışlarına monte edilir.İki Yollu Pnömatik Klape (Tane Ürünler için) Nedir?

İki yönlü pnömatik kanatlar, dökme katıların yerçekimi akışını bir besleme noktasından iki veya daha fazla alma noktasına yönlendirmek için tasarlanmıştır.

İki Yollu Pnömatik Klape (Tane Ürünler için) Nedir?

Pelet, pul veya granül formdaki dökme malzeme, yön değiştirme valfinden serbestçe düşer. Vana içindeki akışı yönlendirmek için aşınmaya dayanıklı döner kanat kullanılır. Klape tipi yön değiştirme vanaları, kuru yığın depolama siloları, ambarlar, şutlar, konveyörler ve benzeri ekipmanların çıkışlarına monte edilir.