Path Copy 7 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape Group 9 Group 26 Group 20 Group 23 3917567 Group Group Group Combined Shape Group 9 share Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

1966'da kurulmuş ve Dünya'daki her kıtada faaliyet gösteren bir aile şirketi olarak kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz.

Geliştirdiğimiz her yeni teknolojide, ürettiğimiz her üründe bizi biz yapanlara; yani çalışanlarımıza, şehrimize, güzel ülkemize ve Dünya'mıza nasıl daha fazla katkı sunarız diye düşünüyoruz.

Öncelikle toplumu ve çevreyi zenginleştirmek adına çalışıyoruz. Ürettiğimiz tüm yeni teknolojiler aslında hep aynı amaca hizmet ediyorlar: Tahıllarımızı daha verimli kullanmaya. Onların özünü bozmadan, doğallıklarına dokunmadan nasıl daha kolay temizleriz, nasıl daha hızlı işleriz, nasıl daha verimli hale getiririz, nasıl daha yüksek besin değerli gıda ve yemlere dönüştürürüz diye çalışıyoruz.

Tahılların gıda olarak atıklarını bile kurduğumuz yem fabrikalarında değerlendirip ekonomik ve besleyici hayvan yemleri üretim tesisleri kuruyoruz. Böylece hem tüm Dünya'daki çiftçilere, hem hayvancılara hem de ekonomik hayata olumlu katkılarımız olduğuna inanıyoruz. 

Tesislerimizde üretim yaparken doğaya karşı her zaman duyarlıyız: Fabrikamızda zehirli atığımız HİÇ yok.

57 yılda binlerce insana istihdam sağladık, sağlamaya da devam ediyoruz. İşe alımlarda pozitif ayrımcılık uygulamayı seviyoruz: Kadınlarımızın ve mültecilerin ekonomik hayatın içinde olmalarını destekliyoruz.
Ara(nan) eleman yetiştirmeye gayret ediyoruz: Her yıl teknik liselerden ve üniversitelerden stajyerler kabul ediyoruz. Tüm çalışanlarımıza mesleki ve iş güvenliği eğitimleri veriyoruz. Ayrıca tüm çalışanlarımızın yüksek seviyede eğitim almalarını tamamen destekliyoruz. 

Şehrimizdeki yardım derneklerine de gönüllü katkılar sağlıyoruz.

Gıda - Yem - Depolama Teknolojileri - Özpolat MakinaKabul Ediyorum