Path Copy 7 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape Group 9 Group 26 Group 20 Group 23 3917567 Group Group Group Combined Shape Group 9 share Kurumsal

Kurumsal

Tahıl işleme teknolojileri konusundaki 57 yıllık tecrübemiz ve en son teknolojiye sahip ürünlerimizle, Özpolat Tahıl İşleme Teknolojileri olarak karşınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Bugün itibariyle Almanya, Avusturya, Brezilya, Fransa, Güney Kore, Irak, Mısır ve Rusya gibi ülkelerin de içerisinde olduğu 40 ülkede 300'den fazla referans fabrikamız başarıyla çalışmaktadır.

Uzmanlık alanlarımız şunlardır: Buğday Değirmenleri, Mısır Değirmenleri, Yem Değirmenleri, Mercimek Fabrikaları, Bulgur Tesisleri, Pirinç Tesisleri ve Tahıl Temizleme, Depolama Makinaları.

Bütün makinalarımızı özellikli yazılımlarla tasarlayıp onları önce sanal olarak üretiyoruz. Tüm ürünlerimizi 10, 20, 30, 40 yıl boyunca çalıştırıp yorgunluk olabilecek veya fonksiyonelliğini yitirecek parçaları tespit ediyoruz. Testlerimizin sonuçlarına göre makinalarımızı tekrar tasarlayıp üretime ancak kusursuz makinaları üreteceğimize ikna olduktan sonra başlıyoruz. İşte sektörümüzdeki en uzun ömürlü ve kalıcı makinaları biz böyle üretiyoruz.

Biz sadece makina üreticisi bir firma değiliz, aynı zamanda bir mühendislik firmasıyız. Bütün tesislerimizi kendimiz tasarlayıp makinaların üretimini de biz yaptığımız için kurduğumuz tesislerde bütün makinalarımız muazzam bir uyum ve verimlilik içinde eş zamanlı olarak çalışırlar. Kurduğumuz fabrikalardaki yüksek verimliliği ve çalışma esnasındaki sabit ve en düşük enerji tüketimini biz böyle sağlıyoruz.

Dünya'nın 15 büyük şehrindeki ofislerimiz ve 7/24 servis destek hattımızla ihtiyacınız olan her konuda size her zaman çok yakınız.

Firmamızla ve ürünlerimizle ilgili sizinle irtibata geçmekten ve sizlere daha detaylı bilgiler vermekten memnun oluruz.

Tanıtım Filmimiz

Özpolat Tahıl İşleme Teknolojileri İzleyin

Misyon

Yerkürede yetişen hiçbir tahılın boşa gitmediği, hiçbir kıtada gıda veya yem eksikliğinin hissedilmediği, açlığın yaşanmadığı, herkesin sağlıklı gıdalara ve yemlere erişebildiği bir dünya yaratmak.

Vizyon

Bütün ülkelerde hem insan gıdası hem hayvan yemleri üretiminde, herhangi bir tahılı işleme söz konusu olduğunda akla gelen ilk ve en güvenilir firma olmak.

Gıda - Yem - Depolama Teknolojileri - Özpolat Makina


Kabul Ediyorum