Path Copy 7 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape Group 9 Group 26 Group 20 Group 23 3917567 Group Group Group Combined Shape Group 9 share

Yem Makinaları

Dozaj Kantarı
Dozaj Kantarı Özellikleri Nedir
Ürünü İncele
Çekiçli Değirmen
Çekiçli Değirmen Özellikleri Nedir
Ürünü İncele
Vitamin Makinası
Vitamin Makinası Özellikleri Nedir
Ürünü İncele
Mikser
Mikser Özellikleri Nedir
Ürünü İncele
Melas Mikseri
Melas Mikseri Özellikleri Nedir
Ürünü İncele
Pelet Presi
Pelet Presi Özellikleri Nedir
Ürünü İncele
Pelet Soğutucu
Pelet Soğutucu Özellikleri Nedir
Ürünü İncele
Pelet Eleği
Pelet Eleği Özellikleri Nedir
Ürünü İncele
Pelet Kırıcı
Pelet Kırıcı Özellikleri Nedir
Ürünü İncele
Melas Tankı
Melas Tankı Özellikleri Nedir
Ürünü İncele
PLC Yağ Ünitesi
PLC Yağ Ünitesi Özellikleri Nedir
Ürünü İncele

Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için şahsi ham maddelerini kullanan üreticiler, ihtiyacına göre yem hazırlar. Hem ucuz yem üretimi ile aldığınız yemleri üretmeniz ekonomik olur. Yem Makinalarından Dozaj Kantarı karıştırmak için tasarlanmıştır. Dozaj Kantarı hassas tartma özelliğine de sahiptir. Çekiçli Değirmen gıda endüstrisinde taneli malzemenin parçalanmasını ve öğütülmesini sağlar. Mikser tahılı yeme dönüştürmek için kullanılır. Kısa sürede homojen karışım yapar. Vitamin Makinası un üretimi sırasında yüksek kaliteli un için katkı maddesi ekler. Pelet Presi yem ve gıda ürünlerini küçük parçalara pelet ve tablet haline getirir. Tablet ve pelet haline getirilen bu işleme Peletleme denir. Preslenen pelet yem içerisindeki kırık tane ve tozun elenmesi, ayrıştırılması ve depolanması için Pelet Eleği kullanılır. Pelet değirmeninden çıkan sıcak yemi soğutmak için Pelet Soğutucu kullanılır. Kanatlı hayvan yemi imalatında, ürün reçetesine göre preslenen yemler hayvanların sindirim dengesini bozar. Pelet Kırıcı sayesinde yemler kırılır ve sindirimin kolaylaşması sağlanır. Melas Tankı yem imalatında gereken melasın verilmesi ve ısıtılmasını sağlar. Melas Mikseri Yem fabrikalarında sıvı tatlandırıcıların ürün katkılarına homojen olarak karıştırılması için tasarlanmıştır. PLC Yağ Ünitesi yağ eklemeyi hassas şekilde yapmak hassas ölçümler için kullanılır.

Özpolat Makina tarafından verim artışını sağlamak amacıyla üretilen makinalarımız, kalite ve en gelişmiş teknoloji ile sizlere hizmet vermektedir. Ürünlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için sayfamızı ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.